Одеські футболісти на Олімпіаді: історичний дебют збірної України «фото»

Одеські футболісти на Олімпіаді: історичний дебют збірної України

Одеські футболісти Максим Брагару і Володимир Салюк стали частиною історії, взявши вперше участь у футбольному мачті на Олімпіаді, які офіційно відкрилася 26 липня в Парижі. У рамках футбольного турніру, що розпочався 24 липня в Ліоні, українська команда провела свій дебютний матч проти збірної Іраку, який завершився поразкою для українців з рахунком 1:2.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Матч став знаковим для українського футболу, оскільки це була перша гра збірної на Олімпіаді. Під керівництвом тренера українці вийшли на поле з великою мотивацією, прагнучи продемонструвати свої найкращі якості. Максим Брагару, який розпочав гру в стартовому складі, був активним на полі, провівши 73 хвилини і отримавши жовту картку. Володимир Салюк вийшов на заміну на 73-й хвилині, що означає, що в цей час обидва одеські гравці на полі одночасно не перебували.

На початку матчу українці та іракці обмінювалися атаками. Мартинюк мав можливість відкрити рахунок, але його удар пройшов повз ціль, тоді як Амін загострив гру, спробувавши здалеку перевірити воротаря Фесюна. На 13-й хвилині Михайленко потужно пробив з кута штрафного, проте воротар Хассан відзначився надійною грою, врятувавши команду.

Згідно з інформацією від Української асоціації футболу, українці захопили ініціативу та створили кілька небезпечних моментів. Одним з таких був удар Максима Брагару, який, на жаль, не потрапив у ціль. На 36-й хвилині після перспективного проходу Брагару, його тезка Хлань мав шанс забити, але м’яч пролетів повз ворота.

Хоча перший матч на Олімпійських іграх не приніс українській збірній перемоги, виступ одеських футболістів залишився яскравим етапом в історії команди. Спільна гра Брагару і Салюка на такому великому турнірі – це свідчення зростаючого впливу одеського футболу на міжнародній арені.