Одеське англомовне видання візьме участь у Глобальному саміті миру у Швейцарії
Українське англомовне аналітичне видання The Ukrainian Review, яке було започатковане 2022 року в Одесі, стане учасником Глобального саміту миру, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії.
Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.
Протягом двох днів політики з більш ніж ста країн світу (на 3 червня 2024 року свою участь підтвердили 107 країн світу) будуть намагатися знайти вихід з ситуації, яка склалась в Європі та світі, якій знову, після закінчення «холодної війни» розділений на вісь зла та демократичний блок країн. Зараз від перемоги України залежить дуже багато, в тому числі і майбутнє європейської безпеки та майбутній вектор розвитку політики ЄС.
Рівень репрезентативності учасників – перші особи держав, керівники урядів та офіційні делегації від європейських інституцій (Європейська комісія та Європейська Рада, Рада Європи) та представники релігійних структур. Безумовним успіхом української дипломатії є репрезентативність учасників, серед яких є представники Індії, країн Африки та Латинської Америки.
Обговорення трьох ключових пунктів Формули миру Президента Зеленського – є важливим кроком на шляху до виокремлення пошуків шляху виходу із стану війни на умовах України. Питання ядерної безпеки та продовольчої безпеки безпосередньої торкаються країн Азії та Африки, тому їх голос має почути світ. Чим більше країн будуть тиснути на Росію, усвідомлюючи безперспективність російського ядерного шантажу, тим більше вірогідність, що війна завершиться швидше та на умовах, які прийнятні для української сторони. Третій пункт, який винесено на порядок денний Саміту – це обмін полоненими. Це ще раз підкреслює той факт, що Україна бореться за кожного свого громадянина, військово та цивільного, — вважає Володимир Савченко, СЕО The Ukrainian Review.
Протягом цих двох днів в Швейцарії, у місті Люцерн, The Ukrainian Review буде займатися інформаційною кампанією, яка направлена на поширення інформації про Україну серед західного читача.
Нагадаємо, що англомовне видання було створено 2022 року саме через вакуум інформації та великої кількості антиукраїнських фейків в інформаційному полі. Зараз The Ukrainian Review провадить активну політику направлену на дезавуювання російських фейків та підготовку аналітичних матеріал з метою їх поширення на світову, переважно англомовну аудиторію.
Ми будемо раді представити вже четвертий друкований журнал. Це наш внесок у формування інформаційної безпеки України. Ми активно використовуємо різноманітні інформаційні площадки для поширення проукраїнського контенту, наприклад будемо приймати участь у Ukraine Recovery Conference (URC2024) 11-12 червня 2024 року у Берліні. За день до того ми є співорганізаторами сайд-івенту під назвою U-Nation Conference: Innovations to Rebuild Ukraine. Мета конференції – пошуки шляхів економічного відновлення України. Серед інших тем, які будуть підняті – реабілітація ветеранів війни, їх адаптація до мирного життя. Ця подія безпосередньо торкається Одеси, адже там буде дискутуватися план відбудови санаторію “Зелена гірка”, який знаходиться у місті, в якості реабілітаційного хабу всього півдня України, — говорить Артем Каспарян, проєктний менеджер та юрист.
The Ukrainian Review має активну сторінку у Х (колишній Твіттер) та закликає доєднатися до інформаційного спротиву ворогу.
Раніше на USIonline.com —
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.