Одеська спортсменка завоювала першу олімпійську ліцензію для України на Ігри-2024 (відео)

Одеська спортсменка Ірина Маловічко завоювала олімпійську ліцензію на Ігри-2024 на чемпіонаті світу зі стендової стрільби у хорватському Осієку. Ця ліцензія стала першою для України на наступну Олімпіаду.

Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

28-річна Ірина Маловічко (тренер – Микола Мільчев) фінішувала з 5-м результатом на круглому стенді за підсумком фінального раунду, але у однієї зі спортсменок з топ-4, точніше у країни, яку вона представляє (ліцензії неіменні), а саме британки Амбер Хілл, вже була олімпійська ліцензія. Таким чином, четверту ліцензію, з тих, що були на кону, завоювала українська стрілкіня.

Одеська спортсменка потужно розпочала кваліфікацію, вразивши в перший день 48 мішеней із 50-ти, а після двох днів маючи 96 розбитих мішеней. У заключній серії Ірина вразила 23 мішені з 25-ти і розділила 8-е місце за підсумками кваліфікації з тайською спортсменкою Ісарапою Імпрасертсук, яка посіла 4-е місце на Олімпіаді-2020 – 119 (24+24+25+23+23). Тож була влаштована перестрілка за останню путівку у фінал, в якій одеська стрілкіня була сильнішою за суперницю – 4-3.

Повідомляється, що одеситка брала участь в Олімпійських іграх-2020, де посіла 8-е місце.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри 2024 пройдуть в столиці Франції Парижі.

Раніше на USIonline.com

Одеські чемпіони здали кров для поранених бійців (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.