Одеська платформа збирає кошти на фільм про дружин українських військових «фото»

Одеська платформа збирає кошти на фільм про дружин українських військових

Прем»єрний показ обіцяють провести на фестивалі в Одеській області.

Про це повідомляють у краудфандинговій платформі “Моє місто”.

За словами ініціаторів проекту стрічка називатиметься “Вона”. Це буде свого роду документальний щоденник трьох жінок, які чекають своїх чоловіків з війни. Це три історії кохання, три різних мрії, три різного віку і професій жінки з різними періодами одруження, з різних регіонів, з різних етнічних спільнот, які після 24-го лютого опиняються в одному місті та створюють свій фонд аби допомагати іншим українцям.

Це історія про велику любов один до одного, до України, до сім’ї. Кожна родина військових – маленька Україна, яку вони боронять. Завдяки війні ці речі стають тотожними. Україна стає одною великою родиною. Тим часом жінки створюють волонтерський центр і допомагають армії, збирають та відвозять гуманітарну допомогу на позиції чоловіків, зустрічають мертвих побратимів, проходять через перешкоди, вірять у перемогу і мріють про повернення чоловіків, про зустріч із рідними, про нове життя після перемоги, – говорять автори проекту.

Щоби провести перший етап зйомок і зафільмувати життя головних героїнь, команді проекту необхідні 243,9 тис. грн. Ці гроші вони розраховують зібрати за допомогою краудфандингової платформи “Моє місто”.

Прийняти участь у зборі можна за посиланням.

Прем’єру фільму “Вона” команда проекту планує на міжнародному етнографічному кінофестивалі ОКО, який відбувається у Болграді.

Раніше на  USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.