Одеська облрада виступила проти приватизації «‎Юного судоремонтника» на Костанді «фото»

Одеська облрада виступила проти приватизації «‎Юного судоремонтника» на Костанді

Депутати Одеської обласної ради вирішили звернутися до Фонду державного майна України щодо недопущення приватизації дитячого оздоровчого центру «Юний судноремонтник» на вулиці Костанді, 4.

Таке рішення депутатський корпус прийняв 2 грудня, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Ще на початку лютого 2022 року Фонд держмайна вирішив включити дитячий центр до об’єктів малої приватизації. Цей об’єкт знаходиться на балансі ДП «Одеський морський торговельний порт». У 2018 році центр передали в оренду на 10 років ТОВ «МП-Просперіті» без права зміни цільового призначення – «розміщення оздоровчого закладу для дітей». В той же час основним видом діяльності компанії-орендаря являється будівництво житлових і нежитлових будівель.

Від початку існування дитячого центру щорічно в закладі відпочивали і проходили оздоровлення сотні дітей. Однак, після передачі в оренду, його діяльність фактично було зупинена, а територія і споруди не підтримуються в належному стані, – йдеться у зверненні.

«Юний судноремонтник» займає 1,32 га та розташовується близько до моря. Це зацікавлює представників будівельного бізнесу. Одеська обласна рада вважає, що приватизація об’єкта стане першим кроком до повного його знищення та забудови рекреаційної території. Депутати вважають, що після перемоги центр має відновити роботу в повному обсязі.