Одеська область отримає субвенцію на відновлення: що це означає для місцевих громад «фото»

Одеська область отримає субвенцію на відновлення: що це означає для місцевих громад

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про надання Одеській області субвенції в рамках «Програми з відновлення України». Сума субвенції становить 543 мільйони гривень, що має стати ключовим кроком у поліпшенні інфраструктури та підтримці розвитку області. Причому сума збільшена у порівнянні з попереднім розпорядженням.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну.

Згідно з розпорядженням, кошти будуть розподілені між бюджетами шести громад та бюджетом області. Значна частина суми, а саме 225 мільйонів гривень, буде спрямована на розвиток Одеської міської територіальної громади.

Крім того, інші громади отримають важливу фінансову підтримку: Доброславська, Раухівська, Таїровська, Березівська та Арцизька селищні територіальні громади. Кожна з них отримає відповідно до 50 мільйонів, 50 мільйонів, 35 мільйонів, 20 мільйонів та 10 мільйонів гривень.

Додамо, що раніше йшлося про 509 млн, зараз – дали на 34 більше.

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України підкреслило, що джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком у рамках “Програми з відновлення України”.

У цьому році загалом на відновлення проєктів виділено 4,5 мільярда гривень, які розподілені між 136 проєктами. Київщина, Дніпропетровщина та Полтавщина очолюють список областей за обсягом фінансування, а Одещина посідає четверте місце.

Раніше на USIonline.com

Гроші на ЗСУ: в Одесі визначилися з процедурою передачі волонтерам коштів з бюджету на військових

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.