Одеська художниця з інвалідністю взяла участь в українській виставці в Великобританії «фото»

Одеська художниця з інвалідністю взяла участь в українській виставці в Великобританії

Це виставка 70 художників-біженців, які поїхали з України через російську агресію. Серед них і одеситка з інвалідністю Анна Літвінова, яка пише картини попри те, що через хворобу в неї не сгибаються пальці і вона не може рухатися самостійно.

Про участь у виставці художниця розповіла у соцмережі.

У одеситки Анни Літвіновой – атрофія м’язів. Але, незважаючи на хворобу, дівчина є талановитим художником та вільно володіє трьома мовами. В Одесі в неї неодноразово проходили персональні виставки. Але рік тому через російську агресію родина дівчини переїхала до Великобританії. На виставці у британському місті Мілтон Кінс вона представила патріотичну картину.

Наразі художниця працює під псевдонімом – Анналах Лі. До речі, чоловік Ані переїхав до неї з росії 7 років тому. У Максима теж атрофія м’язів, разом з Анією в Одесі вони вели мотиваційний блог про те, як радіти життю, незважаючи на інвалідність. На виставці Максим був в українській вишиванці, адже він засуджує російську агресію.

Усього на виставці представлено 70 художніх робіт 13 талановитих українських художників-біженців, а саме: Анналах Лі (Анна Літвінова), Aгнета Шашкова, Олег Стрижевський, Катя Белая-Селзер, Олена Гайдук, Галина Рудик, Ольга Бойко, Аня Копач, Артур Орліонов, Роман Бончук, Наталія Білик, Анатолій Чорний, Марія Шуб. Також представлено і 30 плакатів на тему миру від дітей-біженців, учнів художньої школи з Херсона, Україна.

Раніше на USIonline.com

В Одессе пара с инвалидностью ведет блог о том, как не падать духом (фото, видео) 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.