Одещина знову тріумфує на Дефлімпійських іграх (фото)
Спортсмени з Одещини продовжують приносити Україні перемоги на ХХV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо. Наші атлети виборюють медалі одна за одною і вже мають у своєму активі чергову низку нагород.
Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної державної адміністрації.
Анатолій Червоненко, спортсмен Одеського РЦ «Інваспорт», виборов золото у вільній боротьбі. Він давно відомий як чемпіон Дефлімпіади та багаторазовий призер міжнародних стартів, тож вкотре підтвердив свій високий рівень і силу характеру.
Галина Мосіна здобула срібну медаль у кульовій стрільбі, впевнено посиливши командний результат області на цих змаганнях.
Крістіна Кіняйкіна виборола повний комплект нагород у легкій атлетиці. На цих Іграх вона вже має п’ять медалей і продовжує демонструвати стабільні та яскраві виступи.
Бронзову медаль у командному боулінгу здобули Анжеліка Жукова, Алла Дʼяченко та Вікторія Семізенко.
На Одещині кажуть, що пишаються кожним спортсменом і бажають атлетам нових рекордів та подальших перемог.
Раніше на USIonline.com —
Одеська тенісистка Еліна Світоліна – залишається у топ-15 спортсменок світу
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.




