Одеса на колінах: у Будинку офіцерів проводжали в останню путь воїнів-захисників (фото) «фото»

Одеса на колінах: у Будинку офіцерів проводжали в останню путь воїнів-захисників (фото)

З 36-річним старшим солдатом Дмитро Івановим та 34-річним молодшим лейтенантом Андрієм Самусенко прощалися у Будинку офіцерів ВМС України. Воїни загинули на сході України, виконуючи бойові завдання.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Прощалися із сумлінними воїнами, справжніми патріотами України – 36-річним снайпером, страшим солдатом Дмитром Івановим та 34 річним тимчасово виконуючим обов’язки командира взводу вогневої підтримки другої аеромобільної роти Андрієм Самусенко.

Дмитро Іванов став на захист країни, згадує його дружина, з першого дня війни – з 2014 року він із побратимами займався волонтерством, а коли Росія почала повномасштабне вторгнення 24 лютого – він пішов у добровольці.

До війни чоловік працював будівельником, з військовою справою, ділиться дружина загиблого Наталія, не був знайомий.

Він був сильним, вірним і добрим, був наймужніший і найнезабутніший чоловік. Він вірив в Україну та вірив у її перемогу. Він за це дуже боровся. І останні його слова були у Facebook, що Бахмут це Україна.

Він казав: якщо ми підемо звідси, то вони (росіяни) будуть тут, де наші дружини та діти. Він переживав, щоб вони сюди не дійшли, – поділилася дружина захисника Наталія Ніцинська.

Дмитро загинув 20 березня у Бахмуті під час ворожого авіаудару, він отримав осколкові поранення несумісні з життям. У воїна залишилася дружина та 13-річна донька.

Андрій Самусенко загинув, захищаючи від окупантів село Білогорівка Северодонецького району Луганської області. За словами його знайомих, чоловік перестав виходити на зв’язок з 4 грудня 2022 року та у кінці місяця його друзі забили тривогу та звернулися до волонтерів за пошуками. 14 березня з’явились новини, щодо зниклого воїна.

Я знаю Андрійка з раннього дитинства. Він дружив із моїм хрещеником. Дуже хороший хлопець, працював комп’ютерником, хлопчик зі світлою головою і мене приводить в жах, чому так відбувається. Він дуже розумний. У жовтні Андрій потрапив на військові навчання. Він дуже чистої душі людина, світла, – розповіла знайома героя.

Раніше на  USIonline.com

Під Бахмутом загинув одеський теробороновець

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.