Очистка води для одеситів: як це працює (відео)
В Одесі продовжують досліджувати воду за допомогою портативного обладнання для очистки. На цей раз спеціалісти відбирали воду зі штолен біля Жовтого каменю в Отраді.
Як це відбувається – дивіться у матеріалі кореспондентів Української Служби Інформації Арсена Подосяна та Валерії Шаповалової.
Місто-побратим Йокогама передало Одесі 33 мобільні системи для очищення води з відкритих водойм. Першою локацією для дослідження став парк Перемоги. На днях спеціалісти зробили кілька проб і на сьогодні вже є результати. Вода відповідає всім нормам і придатна для споживання, розповіла директор департаменту міського господарства Одеської міської ради Наталія Мостовських.
Потужність однієї установки становить від 2 до 60 кубів, час безперервної роботи – до 15 годин.
3 серпня спеціалісти виїхали до Жовтого каменю в Отраді. Для дослідження відібрали дренажну воду зі штолен. Воду будуть досліджуватися на мікробіологічні, вірусологічні та токсикологічні показники.
Очистка відбувається у три етапи: механічна, через вугільні фільтри та ультрафільтрація. Після отримання результатів лабораторних досліджень буде зрозуміло, чи придатна вода до споживання, чи буде використовуватися у технічних потребах. Надалі планують дослідити воду у Хаджибейському лимані.
Раніше на USIonline.com —
В Одесі хочуть очищати воду з міських ставків до стану питної
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.