Обстрілює Україну: оголосили підозру командиру, який у 2014 відмовився їхати в Одесу з Криму (фото, відео)

Заочно повідомлено про підозру колишньому офіцеру корвету «Тернопіль». 8 років тому військовий залишився в окупованому Криму і зараз направляє ракети з корабля рф на міста України.

Про це розповіли в ДБР.

У 2014 році командир ракетно-артилерійської бойової частини протичовнового корвету «Тернопіль» Павло Коробков перейшов на бік ворога. Після захоплення окупантами його військової частини у Севастополі офіцер відмовився передислокуватись до Одеси й присягнув на вірність агресору.

Зараз зрадник приймає участь у війні проти України на посаді командира бойової частини великого десантного корабля «Цезар Куніков». В його обов’язки входить ввід даних для запуску ракет для обстрілу українських мирних міст.

Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та заочно повідомили колишньому українському військовому підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Нагадаємо, раніше працівники ДБР вже повідомили про підозру у державній зраді колишньому командиру корвету «Тернопіль» Максиму Ємельяненко, який у 2014 році перейшов на бік ворога.

Раніше на USIonline.com

У Миколаєві затримали колаборантів, які мали відстежувати HIMARS

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.