Обережно: в Одеській області можуть продавати небезпечну рибу «фото»

Обережно: в Одеській області можуть продавати небезпечну рибу

Декілька людей отруїлися тунцем від одного і того же постачальника. Продукція із небезпечної партії все ще може бути у продажі.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшов лист від системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF). Причиною скарги стали випадки отруєння тунцем від одного і того же постачальника. Риба експортувалася з Іспанії (експортер: Frime S.A.U., Spain) в Україну (імпортер: ТОВ «Одісей Люкс», вул. Київська 19-А, м. Вишневе, Київська область, 08132). Якщо риба цієї партії ще є у продажу, працівників ринку просять звернутися в управління: Одеса, 7-а Пересипська, 6. Тел.: (048) 716-13-01.

Адже гістамін – біологічно активна речовина, що регулює різні функції людського організму. Цей компонент передає імпульси в центральну нервову систему і бере участь в процесах регуляції кислотної секреції шлунку, м’язових скорочень матки, тонусу кишечника і судин. Йому належить значна роль у різноманітних видах алергічної відповіді. Велика концентрація гістаміну здатна викликати:

  • анафілактичний шок, який характеризується різким падінням кров’яного тиску, блювотою, втратою свідомості, судомами;
  • підвищення проникності судинних стінок дрібних і великих артерій, внаслідок чого можлива поява головного болю, папульозного висипу, почервоніння шкіри;
  • посилення синтезу адреналіну, який прискорює серцебиття і підвищує кров’яний тиск;
    мимовільні м’язові спазми бронхів і травних органів, які провокують діарею, біль у шлунку і порушення дихання.

Раніше на USIonline.com

Обережно: в одеських магазинах можуть з’явитися небезпечні сир і сосиски

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.