Новини Одеського зоопарку: новий вольєр для левів та хижак із Гостомеля (фото, відео)

В Одеському зоопарку гарні новини - одеситка Наталя, яка бажає не називати своє прізвище, подарувала звіринцю новий вольєр для левів. А у самця гієновидної собаки з'явилася подруга із Гостомеля.

Подробиці дізнавався кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков розповідає, що через війну всі роботи з реконструкції та ремонту у звіринці були зупинені. Болючим питанням залишався вольєр для левів, оскільки раніше із клітки до вольєру вже перемістили вовків, тигрів, ведмедів. Проблема ще більш актуалізувалася, коли до зоопарку на початку квітня доставили пару білих левів із Харкова. Та світ не без добрих людей, говорить директор зоопарку.

До нас прийшла жінка та запропонувала подарувати для хижаків новий львятник. У неї є своя будівельна фірма, робітники, тому ми лише погодили проект. Новий вольєр – повністю меценатський проект. Велика вдячність Наталі. Такий подарунок – безцінний, – сказав Ігор Бєляков.

Ігор Бєляков

 

Новий львятник – просторий, з деревами та зимовим приміщенням, де є тепла підлога. Поки там мешкають білі леви із Харкова та молоді одеські самці. Після нашої перемоги харьковских хижаків планують повернути додому, і в новий вольєр випустять одеських левиць.

Гарна новина і для самця гієновидної собаки на ім’я Красунчик – 24 серпня у нього з’явилася подруга із Гостомеля. Свого часу місцевий звіринець Гостомеля дуже постраждав від окупантів. Але незважаючи на складні умови, команді зоопарку вдалося зберегти майже всіх тварин.

А в Одеському зоопарку давно шукали самицю для Красунчика, який з’явився у нашому зоопарку минулого року.

Ігор Бєляков розповідає, що це цінний та рідкісний вид. Тому у зоопарку дуже раді, що знайшли подругу для самця. В свою чергу, в Гостомель із Одеського зоопарка відправилася самиця гієни.

Красунчик з радістю зустрів нову мешканку вольєра. Таке відчуття, наче вони знають один одного все життя. Зазвичай, незнайомим тваринам потрібен час, але не в даному випадку. Сподіваюся, що вони подарують нам цуценят, – додав Бєляков.

Раніше на USIonline.com

В Одеському зоопарку з’явилася самиця африканського хижака (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.