Новий прем’єр-міністр Британії пообіцяв «важкі рішення» «фото»

Новий прем’єр-міністр Британії пообіцяв «важкі рішення»

Також Ріші Сунак зазначив, що путінська війна в Україні дестабілізувала енергоринки в усьому світі.

Про це повідомляє The Guardian.

Сьогодні король Британії Чарльз ІІІ попросив Ріші Сунака сформувати уряд. Тобто колишній міністр фінансів офіційно призначений прем’єр-міністром Велікої Британії.

Новий голова уряду у своїй першій промові на посаді підкреслив, що попередній уряд допустив помилки, і що попереду будуть важкі рішення, оскільки він не має наміру залишити наступному поколінню розв’язувати проблему боргу.

Буде правильно вам пояснити, чому я тут стою перед вами на посаді нового прем’єр-міністра. Нині наша країна зіштовхується з глибокою економічною кризою. Все ще видимі наслідки COVID-19, путінська війна в Україні дестабілізувала енергетичні ринки й ланцюги поставок у всьому світі. Попередній уряд допустив помилки. Мене обрали лідером моєї партії й вашим прем’єр-міністром, частково, аби виправити їх. І ця робота починається зараз, – заявив Ріші Сунак.

42-річний Сунак входить до списку 250 найбагатших британців. У політиці він перебуває з 2015 року і до призначення прем’єром він встиг попрацювати в парламентському комітеті з питань екології та міністерствах житлобудування й фінансів (останнє – з лютого 2020 по липень 2022 року).

Президент України Володимир Зеленський привітав Сунака, додавши, що сподівається, що новий прем’єр-міністр успішно подолає всі виклики, які постають сьогодні перед британським суспільством і світом.

Раніше на USIonline.com

Прем’єр-міністерка Британії Ліз Трасс подала у відставку

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.