Нові можливості для навчання: в Україні запустили онлайн-платформу для молоді з прифронтових територій «фото»

Нові можливості для навчання: в Україні запустили онлайн-платформу для молоді з прифронтових територій

В Україні запустили безоплатну освітню платформу uBoost, що допомагає молоді з прифронтових територій і малих громад отримати базові підприємницькі навички та пройти стажування в українських компаніях. Набір на наступний потік навчання розпочинається 10 грудня.

Про це повідомляють представники платформи uBoost.

Учасниками програми може стати молодь від 16 до 23 років з прифронтових територій та малих громад. Зокрема, до участі запрошують студентів професійно-технічних закладів освіти — профтехучилищ та технікумів. Зареєструватися на потік можна за посиланням.

Учасники отримають доступ до відеолекцій і практичних завдань та можливість спілкуватися з менторами. Програма охоплює ключові аспекти сучасного підприємництва та розвиває навички, які потрібні молоді на старті кар’єри. Студенти програми вивчать основи фінансової грамотності та цифрового маркетингу.

У кінці навчання декілька найуспішніших учасників отримають можливість розпочати власну справу чи пройти стажування в українських компаніях.

Перед повноцінним запуском платформа вже провела пілотний проєкт. Як результат, вже 115 учасників доєдналися до нього — 43 підлітки розробили прототипи власних бізнес-проєктів, з яких 5 уже почали отримувати дохід.

За даними благодійної організації «Клуб Добродіїв», українська молодь дійсно має запит на отримання нових навичок:

  • 62% молоді відчуває нестачу знань через війну;
  • 91% прагне опанувати нові вміння;
  • 43% хотіли б почати заробляти власні гроші.

До проєкту як волонтери долучилися 22 експертів: підприємці, інвестори, комунікаційники, представники креативної індустрії та інші.

Мета засновників на найближче майбутнє — до кінця наступного року забезпечити безкоштовним навчанням тисячу учасників.

uBoost — освітня платформа, що об’єднує підлітків з маленьких міст та сіл, експертів різних галузей та українські бізнеси. Місія проєкту — надати кожному підлітку можливість реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження, статусу та викликів війни. Проєкт заснували ex-Head of Customer Success в українському ШІ-стартапі Allset Тетяна Олейнікова та керівник IT-компанії K778 Станіслав Остренко.

Раніше на  USIonline.com

Одещина у лідерах серед регіонів, які отримали найбільше заяв на навчання за державним замовленням

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.