Нон-фікшн та детектив: книжки одеситів серед номінантів BBC (фото) «фото»

Нон-фікшн та детектив: книжки одеситів серед номінантів BBC (фото)

Дебютні книжки двох одеситів увійшли до Довгого списку Дитячої Книги року BBC.

Список номінантів на премію оприлюднила BBC News Україна.

Номінантами на премію Книга року BBC 2022 стали автори з Одеси — Соня Зелена з нон-фікшеном про вакцини «Мікробам не читати!», видавництво Yakaboo Publishing, і Дмитро Журавель з пригодницькою повістю «Нікому ані слова, або Як розлюбити абрикоси», видавництво АССА.

У книзі «Мікробам не читати!» тему вакцин досліджують допитлива дівчина Марічка і її кошеня Тигидик: вони разом вивчають, як працюють вакцини, хто їх винайшов, і як підготуватись до щеплень. Окрему увагу приділено відкриттям українських учених.

Соня Зелена

У свою чергу «Нікому ані слова, або Як розлюбити абрикоси» — літня детективна пригода у декораціях маленького південноукраїнського міста, натхненного Білгородом-Дністровським, рідним містом автора.

Дмитро Журавель

Зазначимо, обидві книги надрукували у Харкові в 2022 році попри війну та постійні обстріли міста.

Досьє USIonline:

Книга року BBC — щорічний конкурс, що проводить BBC News Україна. У грудні пройде фінал конкурсу, де оголосять короткі списки та переможців у трьох номінаціях: Книга року ВВС, Дитяча Книга року ВВС та Книга року ВВС- Есеїстика. Переможці отримають винагороду у розмірі 1000 фунтів та право використовувати логотип премії на наступних виданнях.

Раніше на  USIonline.com

«Хроніки військових днів очима молоді з інвалідністю»: виставка в парку Горького (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.