«Не цікаво зустрічатися, після вторгнення в Україну Путін для мене – ніхто» – Зеленський «фото»

«Не цікаво зустрічатися, після вторгнення в Україну Путін для мене – ніхто» – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив - він впевнений, що росія бреше, коли говорить про переговори з Україною. А також описав Путіна як «нікого», який живе в «інформаційній бульбашці» і насправді не знає, що відбувається на полі бою. Тому президент України не розуміє, хто там приймає рішення.

Про це він розповів, відповідаючи на питання журналістки Кей Берлі в інтерв’ю виданню Sky News.

Голова держави підкреслив, що ракетний терор РФ свідчить про те, що Кремль бреше, заявляючи про можливість переговорів з Україною.

Зеленський впевнений, що путін не розуміє, що справді відбувається на полі бою та зазвичай його слова не відповідають діям, тому не бачить сенсу зустрічатися із диктатором.

Мені це нецікаво. Нецікаво зустрічатися, нецікаво говорити. Чому? Тому що ми зустрічалися з ним в нормандському форматі, це було до повномасштабного вторгнення. Я бачив людину, яка говорила одне, а потім робила інше.

Я не можу зрозуміти – це він чи хтось інший? Тож зустрітися з чим, потиснути руку? Нецікаво. Говорити? Я справді не розумію, хто приймає рішення в Росії, – додав він.

Президент підкреслив, що якщо Росія залишить українську територію, війна припиниться.

Я просто хочу, щоб вони (росіяни – ред.) якнайшвидше припинили війну і якнайшвидше покинули нашу країну, – зазначив Володимир Зеленський.

Відповідаючи на питання, чи не запізно вже вести переговори з Росією, зеленський також підкреслив, що «після повномасштабного вторгнення він для мене (Путін) – ніхто, ніхто», – наголосив президент.

Нагадаємо, напередодні, 19 січня під час зустрічі на Українському сніданку у Давосі президент України Володимир Зеленський заявив, що не зовсім упевнений, що Путін ще живий, тому що диктатор іноді з’являється на хромакеї.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 337: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.