Наукове шоу, танці з ляльками та майстер-клас: для маленьких одеситів влаштували велике свято у парку Горького (фото, відео) «фото»

Наукове шоу, танці з ляльками та майстер-клас: для маленьких одеситів влаштували велике свято у парку Горького (фото, відео)

У парку Горького в Одесі відбулося велике дитяче свято під назвою Kids Fest, організоване благодійним фондом «Тримай». Захід відбувся в рамках щотижневого Дня підтримки та був присвячений зустрічі осені. Під час свята його маленькі учасники мали змогу пограти в лотерею, послухати українські пісні, а також відвідати різні цікаві розважальні локації.

На святі побував кореспондент Української Служби Інформації.

Свято розпочалося з концерту фолкгурту «SHO?!», під час якого гості мали можливість не лише насолодитися музикою, але й пожертвувати кошти на підтримку Збройних Сил України. Учасники події активно танцювали та співали українські коломийки та бессарабські пісні.

На сцені із яскравою танцювально-спортивною програмою також виступили артисти студії сучасного танцю та дитячої хореографії Infini Dance.

На маленьких учасників свята чекали різноманітні локації з розвагами: лотерея, майстер-клас та шоу від Наукової школи чудес, а також ігри та фотосети з ростовими ляльками від Агенції дитячих свят «Вжик». Дітлахів пригощали ароматною випічкою, соками та смаколиками.

Діти переселенці та інші учасники свята отримали від фонду «Безмежні можливості» у подарунок конструктори. А всі хто хотів поділитися своїми іграшками та книжками, змогли обмінятися ними із іншими учасниками Kids Fest.

Під час фестивалю відбулася лотерея «Діти-дітям» . Цікаво, що організаторами акції стали діти волонтери – за правилами, всі бажаючі могли задонатити на підтримку українських бійців по 100 гривень, за цей внесок між учасники акції розігрували унікальні призи: квитки до дельфінарію, театру, в наукову лабораторію, солодощі та інші яскраві презенти.

Раніше на USIonline.com

Венді-44: одеській слонисі подарували херсонські кавуни (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.