Національний день молитви відтепер відзначатимуть в Україні «фото»

Національний день молитви відтепер відзначатимуть в Україні

Верховна Рада схвалила постанову про встановлення в Україні Національного дня молитви, який відзначатиметься 24 лютого - у річницю повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Документ під час чергової сесії ВРУ підтримали 225 народних депутатів.

Як зазначив народний обранець, 24 лютого парламент розпочне засідання з виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

Додамо, відповідний законопроєкт ініціювали 37 народних депутатів від різних фракцій, зокрема, Давид Арахамія, Юлія Тимошенко, Олександр Васюк, Олег Бондаренко, Микита Потураєв.

Серед цілей законодавчої ініціативи зазначено «сприяння зміцненню національної єдності» з одночасним висловленням «шани всім Захисникам та Захисницям та вдячності Богові за те, що в день початку відкритої війни рф проти України дав нам силу та можливість захистити суверенітет та незалежність нашої держави».

З історії відомо немало прикладів, коли загальнонаціональна молитва змінювала хід історії… Молитва до Бога є надприродною силою для перемоги і запорукою консолідації та єднання українського суспільства…, – наголосили автори законодавчої ініціативи.

Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування (після підписання президентом).

Обласні державні адміністрації повинні будуть забезпечувати проведення заходів щодо відзначення Національного дня молитви та загальноукраїнської акції «Запали свічку».

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 1085: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.