Наша авіація вдарила по складам и скупченням ворога, вразила системи ПВО в Херсоні «фото»

Наша авіація вдарила по складам и скупченням ворога, вразила системи ПВО в Херсоні

На півдні ворог зосереджує зусилля на утриманні займаних позицій, продовжує обстріли із ствольної та реактивної артилерії, застосовує авіацію та ракетні удари. ЗСУ б'ють по скупченням ворога и важливим об'єктам, використовуючи авіацію та артилерію.

Про це йдеться у оперативному зведенні ОК «Південь».

Протягом минулого дня ворог штурмовою авіацією та гелікоптером наніс п’ять ударів по наших позиціях вздовж лінії бойового зіткнення, – без наших втрат.

Реактивними системами залпового вогню “Ураган” надвечір рашисти вдарили по Березнегуватській громаді, – вучання по сільськогосподарських площах, без людських втрат.

Наша авіація нанесла удари по районах зосередження підрозділів та складу боєприпасів в Архангельському та Бурханівці, а також по засобах ППО ворога в Херсоні та Нововоскресенському.

В ході виконання вогневих завдань ракетно-артилерійські підрозділи нанесли ураження по зосередженню ворога в Снігурівці, Нововоскресенському та Чкаловому.

Підтверджені втрати ворога складають:

  • 20 рашистів,
  • 2 одиниці автотехніки,
  • вузол зв’язку 98-го парашутно-десантного полку в Дудчанах
  • один склад боєприпасів в Нововоскресенському.

Остаточні втрати ворога дорозвідуються.

Штормова погода в Чорному морі змусила ворога скоротити кількість ракетоносіїв до 2 – надводного та підводного – а відповідно і кількість «Калібрів» до 12. Тим не менш, і ракетна загроза, і мінна небезпека не втрачають актуальності.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 184 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.