Напружений матч «Чорноморця» і «Зорі»: перший удар по м’ячу зробив військовий ЗСУ (фото)

Футбол — це не лише гра майстерності, але й битва зі стихіями. Так сталося і цього разу, коли під час матчу між «Чорноморцем» та «Зорею» раптово почався дощ. Він, здавалося, не мав жодних шансів порушити настрій команд, які намагалися довести свою перевагу на полі. Матч розпочався з розведення мʼячу військовослужбовцем. Це традиція в знак поваги та гордості за Збройні сили України.

На матчі побував кореспондент Української Служби Інформації.

Перший удар по м’ячу зробив військовий-доброволець, учасник АТО  та боєць окремого зенітно-кулеметного батальйону Максим Тарасков. Одесит воював на Донбасі та має відзнаку від президента України Володимира Зеленського.

Вже на 6-й хвилині гості мали шанс відкрити рахунок: атакуючий «Зорі», здійснивши прорив до лицьової лінії, віддав м’яч Герреро, але рикошет допоміг «морякам» уникнути голу. У відповідь, «Чорноморець» не змусив чекати: на 10-й хвилині Турбаєвський парирував небезпечний удар Янакова з 20 метрів.

Здавалося, що перший тайм завершиться без голів, але під кінець компенсованого часу “моряки” ледь не пропустили м’яч.

Другий тайм розпочався для «Зорі» вдало — рахунок було відкрито на 47-й хвилині. «Чорноморець» намагався відновити рівновагу, але удачі не вистачало.

Останні хвилини матчу теж не принесли бажаного результату для господарів: гра завершилася з рахунком 0:1 на користь «Зорі».