Найбільша у світі профільна компанія з Данії планує інвестувати в портову інфраструктуру Одещини (фото) «фото»

Найбільша у світі профільна компанія з Данії планує інвестувати в портову інфраструктуру Одещини (фото)

Морський порт «Чорноморськ» з робочим візитом відвідали представники компанії A.P. Moller – Maersk A/S (Данія) - світового лідера з контейнерних перевезень.

Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

У ході зустрічі іноземні колеги обговорили з портовиками перспективи розширення діяльності компанії на українському ринку, у тому числі можливості залучення данської судноплавної компанії до модернізації портової інфраструктури України. Зокрема, можливої участі у концесії контейнерного терміналу морського торговельного порту «Чорноморськ».

Зарубіжні гості відвідали територію морського порту «Чорноморськ», де на місці оцінили його виробничі потужності, інфраструктуру, технічні можливості тощо.

Представники компанії A.P. Moller – Maersk підтвердили значну зацікавленість в концесії контейнерного терміналу, що, на їх переконання, забезпечить не лише його стійкий розвиток та модернізацію відповідно до найсучасніших світових стандартів, але й сприятиме суттєвому розширенню торговельної і логістичної інфраструктури регіону зі створенням нових робочих місць, а також можливостей для зберігання продовольчих товарів і зерна.

Раніше на USIonline.com

Maersk відновлює доставку вантажів до одного з портів Одещини

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.