На Волині випускник на візку станцював шкільний вальс після складної операції (відео)
17-річний Павло з села Рокині Волинської області здійснив мрію — разом з однокласниками станцював шкільний вальс на випускному, пересуваючись на кріслі колісному. Попри тяжку хворобу та нещодавню операцію, хлопець не здався і зустрів цей день зі своїми друзями.
Про це повідомляє UNICEF Ukraine.
Павло вже три роки пересувається на візку через спінальну м’язову атрофію. За місяць до випускного він переніс складну операцію, яка тривала майже 12 годин. Попри це, хлопець наполегливо відновлювався, аби встигнути на свято.
До вальсу готувалися майже рік — багато репетицій, хвилювання та підтримка друзів. Павло зізнається, що перед виходом на сцену всередині все тремтіло, але виступ минув чудово.
Однокласники стали для хлопця справжньою родиною. Вони допомагали йому під час повітряних тривог, носили на уроки на другий поверх і навіть два роки тому винесли Павла на гору Шпиці в Карпатах, пронісши його понад 10 кілометрів.
Павло каже, що ніколи не відчував дискримінації чи нерозуміння через хворобу. Нині хлопець готується до вступу в університет і мріє стати IT-фахівцем. А ще — здійснити свою головну мрію: знову стати на ноги та подарувати мамі подорож на Мальдіви.
Раніше на USIonline.com —
Лабіринти МСЕК та як їх подолати: історія одеситки на кріслі колісному (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.