На українські військові кораблі нанесуть знаки бойових досягнень (фото) «фото»

На українські військові кораблі нанесуть знаки бойових досягнень (фото)

Під час майбутніх морських парадів, організованих на честь нашої перемоги над росією в Одесі, Севастополі та інших приморських містах, кожен охочий зможе «прочитати» бойову біографію екіпажів, записану у вигляді спеціальних знаків на верхніх ярусах надбудови на українських військових кораблях та катерах.

Про це повідомляє ВМС ЗС України.

Знаки розділені на дві окремі категорії — за успішні бойові дії (операції) й за знищення ворожої техніки.

Змінами передбачено, що в разі відзначення Почесною відзнакою «За мужність та відвагу» управління бригади (дивізіону) стилізоване зображення розміщується на всіх кораблях, катерах, суднах бригади (дивізіону).

У наказі Командувача ВМС зазначено, що ці нововведення впроваджено з метою відзначення бойових звитяг дивізіонів, кораблів, катерів, суден, мужності та героїзму, виявлених військовослужбовцями в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, вшанування їхнього високого бойового духу та волі до перемоги, а також з метою розвитку традицій українського війська й виховання в особового складу почуття гордості за свій корабель, – йдеться у повідомленні ВМС.

При цьому знаки за успішні бойові дії (операції) екіпажі наносять на крилах ходового містка (за наявності Почесної відзнаки «За мужність та відвагу» — нижче стилізованого зображення відзнаки).

Знаки за знищення ворожої техніки наносять на верхньому ярусі надбудови та мають вигляд силуету знищеної ворожої техніки.

У разі ураження цілі корабельною артилерійською установкою під час керування резервним способом знак наноситься на кожух ствола та має вигляд смуги.

В разі відзначення Почесною відзнакою «За мужність та відвагу» управління бригади (дивізіону) стилізоване зображення розміщується на всіх кораблях, катерах, суднах бригади (дивізіону).

Раніше на USIonline.com

ЗСУ на півдні потопили баржу окупантів з технікою, знищили 6 «Градів»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.