На трасі Одеса – Рені відремонтували залізничний переїзд (фото) «фото»

На трасі Одеса – Рені відремонтували залізничний переїзд (фото)

За дорученням начальника Одеської ОВА Максима Марченка відновлено переїзд, який розташований в районі Сарати.

Про це повідомляє пресслжба Одеської обласної військової адміністрації.

Через блокаду ворогом повноцінної роботи портів Великої Одеси відбулась зміна логістичних потоків по території Одеської області. І наразі найбільший трафік йде по автомобільній дорозі М-15 Одеса Рені (на Бухарест).

Збільшення трафіку на зазначеній дорозі створило нові проблеми організації дорожнього руху на ній. Зокрема з’явилась проблема з проїздом великовантажного транспорту через залізничний переїзд, який розташований в районі Сарати, а саме – розташування переїзду нижче рівня дорожнього покриття, що унеможливлювало проїзд вантажними автомобілями на швидкості більшій ніж 10 км на годину, – розповів директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА Олександр Гайдук.

Тому за дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка Служба автодоріг в Одеській області спільно з регіональною філією «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели ремонтні роботи залізничного переїзду.

Залізничний переїзд піднято на один рівень з дорогою, а також відремонтовано під’їзні шляхи до нього. Ремонтні роботи повністю завершені 12 грудня, також зазначив Олександр Гайдук.

Оперативне проведення зазначених заходів дозволило збільшити швидкість проїзду транспортними засобами переїзду, що в свою чергу позитивно вплинуло на розвантаження зазначеної ділянки автомобільної дороги та майже повністю вирішило проблему затору, який до проведення ремонтних робіт розтягувався до 20 км, – зазначив Максим Марченко.

Раніше на USIonline.com

Одещина отримала великі фільтри для очищення води (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.