На станції Рені між Молдовою та Україною спростили транзит залізничних вантажів «фото»

На станції Рені між Молдовою та Україною спростили транзит залізничних вантажів

Уряд Молдови затвердив модифікований протокол до Угоди між Республікою Молдова та Україною про діяльність залізничного транспорту. Цей протокол передбачає усунення операцій подвійного, а на деяких ділянках - потрійного контролю митних і прикордонних органів.

Про це повідомляє Українська Служба Інформації з посиланням ЦТС.

Документ спрощує процедури залізничного транзиту вантажів територією України з пунктом призначення в Молдові та Румунії та територією Молдови з пунктом призначення в Україні та Румунії, що дозволить збільшити обсяги вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.

Проект вносить зміни щодо ліквідації контролю митних та прикордонних органів України на станції Рені. Це дозволить скоротити час транспортування товарів з/в портовий комплекс Джурджулешти або Румунію і позитивно вплине на кінцеву вартість товарів, що експортуються/імпортуються бенефіціарами з Республіки Молдова, зменшуючи витрати на транспорт, – прокоментувала затвердження документа міністр інфраструктури Молдови Лілія Дабіжа.

Логістичні ланцюжки будуть змінені шляхом перенаправлення перевезення вантажів з автомобільного сегмента на залізничний сегмент.

В результаті буде знижено навантаження на національні дороги, що призведе до збільшення обсягів транзитних вантажів територією Республіки Молдова і позитивно вплине на економіку.

Раніше на USIonline.com

«Зернову угоду» подовжили ще на чотири місяці

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.