На сьогодні дуже важливим є питання підготовки до осінньо-зимового періоду, – Максим Марченко «фото»

На сьогодні дуже важливим є питання підготовки до осінньо-зимового періоду, – Максим Марченко

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Постійним координатором системи ООН в Україні Деніз Брау, яку нещодавно призначив Генеральний секретар ООН.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Максим Марченко привітав Деніз Браун з початком її місії в Україні та підкреслив налаштованість на посилення рівня співпраці між Одеською ОВА та командою ООН в Україні.

Ми розраховуємо на те, що агенції та установи ООН приділятимуть першочергову увагу тим проблемам, які безпосередньо турбують жителів Одеської області, які потерпають в результаті агресії. На сьогодні дуже важливим є питання підготовки до осінньо-зимового періоду, – наголосив Марченко.

Сторони обговорили широке коло питань співпраці, детально зупинившись на пріоритетних напрямах взаємодії, зокрема щодо закупівлі генераторів та обігрівачів для закладів соціальної та медичної сфери, придбання за кошти програм ООН певного об’єму палива та вугілля, виділення коштів для ремонту будівель в громадах області, які зазнали пошкоджень в наслідок ракетних ударів агресора та посилення співпраці саме з регіональними виробниками різноманітної продукції.

Деніз Браун зазначила, що надання допомоги людям у зимовий період стає одним з пріоритетів гуманітарної діяльності ООН в Україні в наступні місяці.

Раніше на  USIonline.comДо Одеси приїхала нова Координаторка системи ООН в Україні (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.