На російському військовому аеродромі в окупованому Криму пролунали вибухи «фото»

На російському військовому аеродромі в окупованому Криму пролунали вибухи

Окупаційна влада підтверджує факт вибухів, але не коментує їх.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Декілька вибухів пролунали на території селища Новофедорівка у Сакському районі. За словами місцевих мешканців, дим видно у багатьох населених пунктах поблизу, а від вибухової хвиля відчинялися двері і тремтіли вікна.

Кримчани оповідають, що вибухи тривали майже годину.

Окупаційна поліція обходила сусідні пляжі й закликала відпочиваючих перейти до сховищ.

Відзначимо, що у Новофедорівці розташований військовий аеродром Військово-космічних сил РФ.

Голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що виїхав до Новофедорівки. Його радник підтвердив факт вибухів, але закликав дочекатися «офіційної інформації».

Офіційний коментар Міністерства оборони України щодо ситуації на аеродромі в Саках такий: “куріння у невстановлених місцях”.

***

Поки чіткої та надійної інформації про причини того що сталося, нема. Хоча, наприклад, український журналіст Петро Шуклінов вважае, що причина – удар далекобійної ракети.

Тим часом військовослужбовці рф почали масово вивозити свої родини із окупованого Херсону через нещодавні удари наших захисників по Антонівському мосту. Про це повідомили в Херсонській ОДА.

Внаслідок нещодавніх ударів ЗСУ по Антонівському та Каховському мостах в окупантів почалася паніка. Вчора Антонівський міст був оточений з обох боків, місцевих жителів не допускали. Також через ці події почався масовий вивіз родин військових рф, які жили у Херсоні, – підкреслили в ОДА.

Раніше на USIonline.com

Россияне разворачивают дополнительные ракетные дивизионы в Крыму

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.