У Одеській, Херсонській та Миколаївській областях почали роботу 46 Цифрових освітніх центрів, які створені за підтримки ЮНІСЕФ та Асоціації інноваційної та цифрової освіти (AIDE) у співпраці з Міністерством освіти і науки України. В освітніх центрах діти не лише навчаються, а й відпочивають. Для учнів доступні сучасні інноваційні технології.
Про це повідомляє Асоціація інноваційної та цифрової освіти.
Цифрові освітні центри розташовані насамперед у громадах, де немає можливості проводити очне навчання через близькість до лінії фронту або нестачу укриттів, — розповів координатор освітніх проєктів ЮНІСЕФ Анатолій Ігнатович.
За його словами, дослідження Державної служби якості освіти показало, що результати навчання дітей, які відвідують центри, вищі за результати тих, хто поки що не має доступу до подібних просторів.
У цифрових освітніх центрах діти навчаються за моделлю «перегорнутого класу», де головна роль у навчальному процесі належить учням, а вчителі виконують роль менторів.
Діти самостійно опановують новий матеріал за допомогою інноваційних технологій, таких як штучний інтелект, віртуальна реальність та освітні платформи на кшталт Майнкрафту. Це дозволяє їм не тільки ефективніше засвоювати знання, а й розвивати важливі життєві навички: тайм-менеджмент, самостійне ухвалення рішень та відповідальність, — пояснила виконавча директорка AIDE Марія Богуслав.
Освітні центри особливо важливі для дітей з Херсонщини, де під щоденними обстрілами живуть близько 10 тисяч учнів.
Раніше на USIonline.com —
В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.