На півдні сили ЗСУ завадили спробі ворога покращити тактичне положення «фото»

На півдні сили ЗСУ завадили спробі ворога покращити тактичне положення

Обстановка в нашій операційній зоні стабільно напружена, але контрольована. Сили оборони продовжують ведення активних дій та відтискання ворога вздовж всієї лінії фронту.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Ворог продовжує намагання підтягнути запаси боєприпасів та резервів живої сили, вишукує альтернативні шляхи доставки озброєння та техніки.

Протягом бойового дня веденням штурмових дій у напрямках з Тернових Под на Любомирівку та із Чкалового на Безіменне противник намагався покращити тактичне положення силами від двох взводів до роти за підтримки танків. В обох випадках успіху не мав, зазнав втрат та відступив, – йдеться у повідомленні.

Протягом бойового дня ворог продовжував ракетно-артилерійські та мінометні обстріли наших позицій, ворожа авіація нанесла 15 ударів. Однак наші підрозділи утримують займані рубежі, відповідають вогневим ураженням та відбивають спроби противника покращити тактичне положення.

Наша авіація нанесла 2 удари по силах противника в районі Новопетрівки на Херсонщині.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали близько 300 вогневих завдань.

Ураження спрямовувалися на 3 райони зосередження озброєння та техніки, 2 пункти управління, станцію радіоелектронной боротьби.

Вогневим контролем, застосованим по Антонівському мосту, вкотре було закріплено його непридатність до використання.

Ворог втратив 59 рашистів, танк, 5 гаубиціь152-го калібру, в тому числі і самохідних – “Мста-Б” і “Мста-С”, командно-штабну машину і машину управління, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки.

В Чорному морі, поблизу узбережжя ТОТ АР Крим маневрують 12 бойових кораблів, серед яких 4 носії понад 30 крилатих “Калібрів”.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 202 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.