На півдні по ворогу били наші авіація та артілерія «фото»

На півдні по ворогу били наші авіація та артілерія

Ворог продовжує ведення оборонних дій, тримаючись за відступні рубежі. Протягом минулого дня по позіціям рашістів українські ракетно-артилерійськи підрозділи виконали понад 230 вогневих завдань, авіатори нанесли 8 ударів.

Про це повідомляє ОК «Південь».

На південногму напрямку надвечір ворог наніс авіаційний удар в район Потьомкиного. Без наших втрат, ретирувався.

Натомість наші авіатори протягом бойового дня нанесли 8 ударів по ворожих позиціях і запасах. Бомбардувальниками та літаками штурмової авіації відпрацьовано 5 ударів, а гелікоптерними парами – 3.

Нанесено ураження по п’ятьох опорних пунктах і двох складах боєприпасів в Скадовському та Бериславському районах Херсонщини, а також по місцю скупчення ворожого особового складу на Миколаївщині, – доповідають наші військові.

Всього нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 230 вогневих завдань. Наразі підтверджено втрати ворога у складі:

  • 35 рашистів,
  • самохідна гаубиця «Мста-С»,
  • 2 безпілотних розвідника,
  • 3 одиниці броньованої та
  • 8 автомобільної техніки.

Остаточні втрати ворога дорозвідуються.

Також в ОК «Південь» повідомляють, що після понесених втрат особовий склад 34 окремої мотострілецької бригади окупаційних військ відмовляється йти в бій.

В Чорному морі корабельне угруповання ворога лишилось без змін, продовжує підтримувати напругу загрози ракетного удару 16-ма «Калібрами» на двох кораблях. Поруч з ними 1 ВДК.

На Одещині ворог продовжує інформаційно-пропагандистську кампанію із залякування та нагнітання неправдивих повідомлень про псевдоуспіхі своєї армії. Про влучання у приватні будинки мирних жителів міністерство оборони рашистів рапортує як про знищення військово-тренувальних баз із сотнями загиблих нацистів.

На Придністровському напрямку обстановка стабільно контрольована силами оборони. Державний кордон надійно захищено, активності сил військового контингенту на території суміжної держави не спостерігається.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 149 (оновлюється)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.