На Одещині з’явилися перші «вихователі безпеки» «фото»

На Одещині з’явилися перші «вихователі безпеки»

Троє спеціалістів у галузі безпеки працюватимуть в Савранській та Вигодянській об'єднаних територіальних громадах.

Про це повідомили в Нацполіції.

Вихователь безпеки – це цивільна особа, яка припиняє правопорушення у межах навчального закладу. Проєкт передбачає удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування задля створення для дітей вільного від булінгу, наркотиків і насильства середовища.

До проєкту вже доєдналися 16 територіальних громад, у яких до роботи приступили перші 17 спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі. Троє з яких на Одещині: Олександр Заблоцький і Артем Рибачок з Вигодянської сільської територіальної громади та Іван Лазор з Савранської селищної територіальної громади. Усі вони пройшли навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації у Національній академії внутрішніх справ.

Зазначимо, що до 30 вересня 2022 року триває набір для участі у проєкті «Вихователь безпеки». Заповнити анкету можуть представники органів місцевого самоврядування, які готові запровадити посаду у своїй територіальній громаді. Спеціалістом може бути громадянин України, який досяг 21 року, має повну загальну середню освіту, вільно володіє державною мовою, має організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню обов’язків, та пройшов спеціальне навчання (профільну підготовку) на базі закладів вищої освіти, які належать до сфери управління МВС, за програмою, погодженою МВС, Національною поліцією України, ДСНС та МОН.

Анкета за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області за телефоном (097) 071 23 39.

Раніше на  USIonline.com

Одеситки налагодили бізнес, вербуючи дівчат у проституцію (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.