На Одещині викрили справжню нарко-плантацію (фото) «фото»

На Одещині викрили справжню нарко-плантацію (фото)

В Ізмаїльському районі організували вирощування марихуани майже у промислових масштабах.

Про це повідомили в обласній поліції.

Незаконний бізнес організували двоє мешканців Ізмаїльщини віком 44 та 47 років. Вони найняли дев’ятьох земляків, розподіливши за ними різні напрямки виробництва. Налагодили повний цикл: вирощування конопель, перероблення їх на наркотичний засіб, фасування та безпосередній збут. На підпільному підприємстві працювала і жінка-бухгалтер, яка звітувала перед організаторами про рух коштів та переводила їх у готівку.

Наркотики збували як вроздріб — під час особистих зустрічей з довіреними клієнтами за готівку, так і гуртовими партіями по пошті по всій країні. Щомісяця підпільне виробництво збувало понад 2 кг марихуани, отримуючи близько півмільйона гривень прибутку.

Поліція провела понад 40 обшуків у помешканнях та автівках підозрюваних, вилучивши більш ніж 13 кг канабісу, майже 150 рослин конопель, насіння елітних сортів, а також зброю з набоями, гроші в національній та іноземній валюті, електронні ваги, мобільні телефони, банківські картки та три автомобілі. Орієнтовна вартість вилучених речовин перевищує 3 млн грн.

Затримали двох організаторів та шістьох працівників нелегального виробництва. Якщо суд визнає їх винними, наркоділкам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.