На Одещині цього року НМТ складають на 5 тисяч менше випускників шкіл, ніж торік «фото»

На Одещині цього року НМТ складають на 5 тисяч менше випускників шкіл, ніж торік

Якщо у довоєнні роки для проходження незалежного зовнішнього оцінювання в регіоні реєструвалися близько 22-23 тисяч осіб, то цього року для складання національного мультипредметного тесту зареєструвалися 16534 осіб.

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Анатолій Анісімов, директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для проходження мультипредметного тесту на Одещини цього року відкрили 57 тимчасових екзаменаційних центрів, з них 25 в області, 28 в Одесі.

Кількість випускників у порівнянні з довоєнними часами скоротилася майже на п’ять тисяч.

На основну сесію національного мультипредметного тесту зареєструвалися 16534 осіб. З них 13934 учні, які отримують повну загальну середню освіту в поточному році та 2600 випускників минулих років. До війни у нас було десь 22-23 тисячі випускників, проте зараз близько п’ять тисяч випускників шкіл Одеської області знаходяться за межами регіону. Але загальна кількість випускників майже не змінилася, тому що до нас додалися школярі, які переїхали з інших регіонів, – розповів Анісімов.

На фото: Анатолій Анісімов

 

Він зазначив, що у цьому році два предмети обов’язкові, це українська мова та математика, і один додатковий.

Вибираючи предмет додаткового блоку, 7411 вступників надали перевагу історії України, англійській мові 6186, біології – 2316, фізиці – 382, хімії 190, німецькій мові 32 вступники, французькій 13 та чотири – іспанській, – додав Анатолій Анісімов.

Основний період національного мультипредметного тесту відбуватиметься з 7 до 20 червня та поділено на 10 сесій. Кожна сесія матиме по дві зміни, перша починається о 10:00, друга – о 15:00. Час проходження тесту – три години.

Раніше на USIonline.com

В Одесі розповіли, як працюватимуть школи у садочки у наступному навчальному році: всі подробиці

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.