На Одещині працюють 216 пунктів Незламності з мінімальним харчуванням та інтернет-зв’язком: адреси «фото»

На Одещині працюють 216 пунктів Незламності з мінімальним харчуванням та інтернет-зв’язком: адреси

Вже другу добу через обстріли росіян одесити вимушені перебувати без світла. В місті працюють пункти Незламності – тут можна зарядити мобільні пристрої та електроприлади, скоштувати гарячу їжу та напої, скористатися інтернетом.

Як розповіли у ДСНС, наразі в Одесі відкрити 216 пунктів Незламності, 55 з яких працюють на базі підрозділів ДСНС.

В останніх можна знайти гарячі напої, інтернет та обладнані дитячі куточки з розмальовками та іграшками. За потребою з дітьми працюють психологи.

Пункти будуть працювати доти, скільки це буде потрібно. Про функціонування таких локацій в Одеській області передають через гучномовці. Їх адреси можна дізнатися через органи влади або через пожежні частини ДСНС, – зазначила голова пресслужби ДСНС в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Марина Мартиненко.

Знайти адреси потрібних пунктів можна на сайті. Окрім цього, пункти Незламності зараз працюють в Облдержадміністрації, в міських, селищних та сільських радах, в школах та дитсадках, та приєднатися до електрики пропонують підприємства запитані генераторами: АЗС, супермаркети, відділення банків, кафе та ресторани.

Раніше на USIonline.com

Як працює пункт незламності на одеськіх Черьомушках (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.