На Одещині поліція працює у посиленому режимі, але без подовженої комендантської години «фото»

На Одещині поліція працює у посиленому режимі, але без подовженої комендантської години

Поліцейські посилили охорону порядку на Одещині у День Державного Прапора України та День Незалежності України.

Про це повідомляє поліція Одещини.

Зокрема, зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави правоохоронці щоденно несуть посилену службу.

У святкові дні 23 та 24 серпня вживаються додаткові заходи щодо забезпечення безпеки громадян, нейтралізації деструктивних чинників, попередження провокацій. Поліцейські забезпечують публічну безпеку і порядок на вулицях, локаціях тематичних заходів, у парках, прибережній зоні та інших найвідвідуваніших місцях жителів та гостей регіону.

Також посилена робота на блокпостах та дорогах.

Правоохоронці закликають громадян не створювати великих скупчень, дотримуватися норм безпеки, не ігнорувати сигналів «Повітряна тривога», адже зберігається висока ймовірність застосування ворогом засобів ураження – крилатих ракет та безпілотних літальних апаратів.
Комендантська година діє в Одеській області з 00 годин до 5 ранку.

Зазначимо, що у минулому році в Одесі на 23 та 24 серпня теж вже не було подовженої комендантської години, хоча перед тим (з початку повномасштабної війни) влада провадила таки заходи через небезпеку обстрілів та можливість терактів від ворожих агентів.

Раніше на USIonline.com

В Одесі не буде подовженої комендантської години на День незалежності

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.