На Одещині поліцейські врятували сина нетверезої матері, який ледве не захлинувся (фото) «фото»

На Одещині поліцейські врятували сина нетверезої матері, який ледве не захлинувся (фото)

Малюка та його нетверезу матір патрульні поліцейські Лариса Савескул і Дмитро Шупер виявили близько опівночі на одній із вулиць Любашівки: жінка пила пиво, а дитина лежала у візку.

Про це повідомляє обласне управління поліції.

Поліцейські підійшли щоб поговорити з жінкою, алє під час розмови громадянка говорила нісенітниці і ніяк не реагувала на те, що син у візочку стукає ніжками і задихається. Поліцейська, оглядаючи малюка, побачила, що він захлинається власними блювотними масами. Тоді Лариса Савескул негайно почала надавати дитині допомогу, після чого поліцейський екіпаж доправив дитину до лікарні. Медики оглянули хлопчика, провели з ним необхідні маніпуляції та залишили під наглядом.

Мати сина до лікарні не супроводжувала, її правоохоронці знайшли через дві доби. Як виявилося, у жінки проблеми зі здоров’ям і вона зараз проходить лікування в одному зі спеціалізованих медичних закладів.

У громадянки, крім сина, є п’ятирічна донька, яка мешкає у хрещеної матері. Хлопчик за рішенням соціальних служб тимчасово перебуватиме у тітки. Подальша доля дітей вирішуватимуться після одужання матері. Ювенальні поліцейські і соцпрацівники тримають ситуацію під контролем, – повідомив начальник відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Сергій Гавура.

Раніше на USIonline.com

Одесит затримав грабіжника і отримав відзнаку від поліції

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.