На Одещині підрядник отримав майже 1,5 мільйони гривень за невиконаний ремонт доріг (фото) «фото»

На Одещині підрядник отримав майже 1,5 мільйони гривень за невиконаний ремонт доріг (фото)

Директор будівельної фірми, яка ремонтувала дорогу на одній із вулиць Кароліно-Бугазу, у наслідок махінацій привласнив з бюджету сільради 300 тисяч гривень. Посадовець завищив вартість робіт, а частину взагалі не виконав.

Привласнення державних коштів розслідують поліція та прокуратура.

Як стало відомо, голова Кароліно-Бугазької сільської ради уклав з директором будівельної компанії договір підряду про проведення капітального ремонту дорожнього покриття на одній із вулиць села. Вартість закупівлі становила понад 1 млн 400 тис. гривень із податком на додану вартість понад 240 тис. гривень. Роботи генпідрядник провів частково, проте в актах приймання виконаних робіт вказав, що провів ремонт у повному обсязі, крім того, посадовець завищив вартість використовуваних матеріалів.

Роботи з улаштування підстильних та вимірюваних шарів основи з піщано-щебеневої суміші – взагалі не виконувались, – зазначили у прокуратурі.

Унаслідок махінацій керівник фірми незаконно заволодів 300 тис. грн коштів місцевих бюджетів.

Йому повідомили підозру за частиною 2 статті 366 (підроблення офіційних документів) та частиною 4 статті 191 ((привласнення чужого майна в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Якщо провину підприємця доведуть, йому загрожує позбавлення волі до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі слідство встановлює інших осіб, причетних до даної схеми.

Раніше на USIonline.com

Привласнив кошти на ремонт доріг: суд розгляне справу ексголови сільради Одещини

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.