На Одещині не використовують держкошти для вчителів та учнів: чиновники лінуються «фото»

На Одещині не використовують держкошти для вчителів та учнів: чиновники лінуються

До такого висновку прийшов директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак, надавши відповідний аналіз.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

В Одеській області є значні залишки коштів освітньої субвенції на рахунках, однак чиновники на місцях не поспішають їх використовувати. Гроші можна скерувати на премії вчителям, покращення умов освітнього процесу та ін.

Якщо ситуація не зміниться, то на початку 2023 року держава анулює рахунки.

Складна ситуація склалася у Березівському районі. На початку року там отримали більше 32 млн грн субвенції. Наразі використано трохи більше 35%.

Найгірша ситуація у Ширяївській громаді – використано 4,1 млн грн.

Чому мовчить педагогічна і батьківська громадськість, місцеві депутати? Люди, ви розумієте, що держава вам дає кошти на гідну оплату праці вчителів, на гідні умови навчання дітей, а чиновники на місцях бездіють! А навіщо проявляти якусь активність, власна ж зарплата їх, упевнений, цілком влаштовує, – скаржиться Олександр Лончак.

Не відстають від колег Березівська міська громада – 4,66 млн. грн., Коноплянська – 2,59 млн. грн., Великобуялицька – 2,13 млн. грн., Андрієво-Іванівська – 1,70 млн. грн., Розквітівська – 1,26 млн. грн., Петровірівська – 1,17 млн.

Раніше на USIonline.com

Одеситам розповіли, як працюватимуть школи під час відключень світла: що робити батькам

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.