На Одещині настоятель храму потрапив під суд за незаконне переправлення чоловіків за кордон «фото»

На Одещині настоятель храму потрапив під суд за незаконне переправлення чоловіків за кордон

Настоятель храму у с. Василівка Болградського району Одеської області, будучи мешканцем прикордонного населеного пункту, намагався переправити через українсько-молдовський кордон трьох чоловіків. Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши чоловіка від покарання з випробувальним строком 1 рік.

Таке рішення 19 серпня ухвалив Болградський районний суд Одеської області, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

За свою допомогу священнослужитель отримав грошову винагороду — з одного чоловіка 2500 доларів, з іншого — 1900 доларів і 600 євро, з третього — 1500 доларів і 500 євро.

Настоятель давав біглецям поради щодо безпечного маршруту пересування, та на відстані близько 500 метрів від державного кордону був викритий.

До суду надійшла угода про визнання винуватості, якою сторони передбачили умовне покарання. Священнослужитель підтвердив свою вину та скоєному розкаявся.

При цьому настоятель просив передати коштів з застави, яка була внесена ним в якості запобіжного заходу в розмірі 197 600 грн. на потреби ЗСУ. Це стало пом’якшуючою обставиною при призначенні покарання.

Раніше на USIonline.com

На Одещині прикордонник допомагав переправляти призовників за кордон (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.