На Одещині чоловік підпалив авто родича і намагався втекти за кордон (фото) «фото»

На Одещині чоловік підпалив авто родича і намагався втекти за кордон (фото)

На Болградщині 35-річний місцевий житель спалив автомобіль зятя своєї бабусі через борг і намагався перетнути кордон. Його затримали поблизу кордону з Молдовою.

Про це повідомляє ГУНП в Одеській області.

Наприкінці минулого тижня в одному з сіл Василівської громади, на подвір’ї літньої жінки загорівся автомобіль Volkswagen, який належав її 47-річному зятю.

Пожежу ліквідували рятувальники, обійшлося без постраждалих.

Як встановили поліцейські, авто підпалив 35-річний онук господарки. Чоловік образився на родича, який не заплатив йому за будівельні роботи. Вночі він взяв із сараю металевий прут і паливо, розбив скло машини, облив салон і підпалив.

Після підпалу зловмисник спробував втекти до сусідньої країни, оминаючи пункти пропуску. Його затримали правоохоронці разом із прикордонниками біля кордону з Молдовою.

За спробу незаконного перетину кордону та порушення прикордонного режиму на чоловіка склали адмінпротоколи.

Йому загрожує штраф до 8500 гривень або адмінарешт.

Крім того, слідчі повідомили фігуранту про підозру в умисному знищенні майна шляхом підпалу ч. 2 ст. 194 КК України.

Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.

Слідство триває.

Раніше на  USIonline.com

«До кордону — за окремим тарифом»: на Одещині чоловік влаштував бізнес на втечі ухилянтів

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.