На Одещині 10 громад отримають допомогу від США «фото»

На Одещині 10 громад отримають допомогу від США

Наш регіон долучається до проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Про це повідомили в Одеській ОВА.

Участь у проекті прийматимуть Арцизька, Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Визирська, Доброславська, Кодимська, Саф’янівська, Чорноморська та Южненська громади. На першому етапі для них закуплять товари для реагування на надзвичайні ситуації, оцінять спроможність і нададуть технічну допомогу.

Відзначимо, що Одеська область стала сьомою областю-партнеркою проєкту «ГОВЕРЛА». Угоду про співпрацю підписали начальник Одеської обласної ОВА Максим Марченко та керівник проєкту Габріель Абрагам.

Сподіваємось, що з огляду на поточну ситуацію та потреби, які виникають і постійно змінюються, «ГОВЕРЛА» допомагатиме збільшувати спроможність громад регіону реагувати на надзвичайні ситуації та підсилювати місцевий економічний розвиток навіть у такі складні часи, – прокоментував директор обласного департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Роман Григоришин.