На мера Одеси відкрили кримінальне провадження за тиск на суддів «фото»

На мера Одеси відкрили кримінальне провадження за тиск на суддів

14 березня в ЄРДР зареєстроване кримінальне провадження щодо втручання Одеським міською головою Геннадієм Трухановим в діяльність суддів за частиною 2 ст. 376 КК, санкція якої передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років. Також Вища рада правосуддя звернулася до Офіса генпрокурора. Обурення суддів викликали слова Труханова в відеозверненнях, де прозвучала оцінка роботи суддів.

Про це повідомляє видання Судово-юридична газета.

Вища рада правосуддя звернулася до Офісу Генпрокурора у зв’язку з тиском на суддів Південно-західного апеляційного господарського суду Якова Савицького, Галину Разюк та Галини Дібровий та зборів суддів Південно-західного апеляційного господарського суду з боку мера Одеси Геннадія Труханова.

Йдеться про два відеозвернення Генадія Труханова про справу будинка Руссова. Звернення були оприлюднені на Telegram-каналі Одеської міськради «Одеса. Офіційно» та YouTube-каналі міськради. У ціх зверненнях, на думку суддів, мер висловив низку оцінок, які створюють тиск на суд.

Наразі в ЄРДР зареєстроване кримінальне провадження щодо втручання Одеським міською головою Геннадієм Трухановим в діяльність суддів за частиною 2 ст. 376 КК, санкція якої передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років.

Раніше на USIonline.com

Судді заявили про тиск з боку мера Одеси Труханова

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.