На благоустрої населених пунктів Одещини розікрали 6 млн (фото) «фото»

На благоустрої населених пунктів Одещини розікрали 6 млн (фото)

Про підозру вже повідомили директору підрядної компанії.

Про це повідомляє прокуратура Одеської області.

У рамках регіональної програми з благоустрою населених пунктів Одещини на 2020-2024 роки за рахунок коштів обласного бюджету директор підприємства-підрядника уклав з селищною радою 8 договорів з капітального ремонту вулиць двох населених пунктів у колишньому Великомихайлівському районі на 9 млн гривень. Упродовж кількох місяців він вносив до актів приймання виконаних будівельних робіт і довідок про їх вартість завідомо неправдиві відомості.

За договором підряду, під час ремонту та техобслуговування дорожньої інфраструктури у селах, повинні були обладнати автоматизоване освітлення доріг світильниками потужністю 100-120 Ватт з вбудованою сонячною панеллю, датчиком світла, акумулятором і таймером зниження потужності.

Однак вартість фактично виконаних робіт складає 2,5 млн грн, оскільки освітлення вулиць проведено лише частково, а замість передбачених 100-120 Ватт встановлені світильники потужністю 60 Ватт, які втричі дешевші.

Таким чином підозрюваний заволодів понад 6 млн грн бюджетних коштів, які витратив на власний розсуд.

Директору компанії повідомили про підозру за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Раніше на USIonline.com

Продавав трофейну зброю окупантів: на Одещині викрили канал нелегального продажу вогнепалів (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.