Мистецтво в буремні часи: «Струм» в Одеському худмузеї (фото) «фото»

Мистецтво в буремні часи: «Струм» в Одеському худмузеї (фото)

APL315, Françoise Oz, Євген Велічев, Олег Дімов, Вася Дмитрик, Дмитро Євсеєв, Майя Колеснік, Льоша Кононов, Сергій Кононов, Валентин Лапшин, Микола Лукін, Богдан Перевертун, Дмитро Ерліх, Сана Шахмурадова, Андрій Січковський – це автори, роботи яких вдалося зібрати організаторам.

На однодноденній виставці «Струм. Вторгнення. Мистецтво. Життя» в ОХМ побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Ця виставка одноденна – тобто працює лише сьогодні, 23 грудня, з 15.00 до 21.00 включно. Її швидкоплинність, вважають організатори, має на меті показати важливість мистецької практики в такі буремні часи, впевнено дивлячись у майбутнє, аналізувати сучасність, яка кожен день дає новий виклик.

Сьогодні ірраціональна сторона художньої активності допомагає взаємодіяти зі сформованими обставинами, роблячи нові відкриття та адаптуючись до нового складу атмосфери. Трагічна поезія нашого часу, зразки та уламки реальності, сентиментальний досвід сьогодення, глибокий та щирий, протиріччя, які супроводжують існування — знаходять відображення в творах митців одного покоління, об’єднаних у проєкті, – йдеться в опису.