Миколаїв відзначає 233 річницю заснування: як реагують одесити «фото»

Миколаїв відзначає 233 річницю заснування: як реагують одесити

Незламний, стійкий, волелюбний — це все епітети, які увібрав в себе Миколаїв. Це місто, яке стоїть на захисті Півдня України. Цього року Миколаїв відзначає 233 річницю, але свято, на жаль, його мешканці зустрічають під обстрілами.

Українська Служба Інформації  зібрала привітання, які публікують на честь річниці.

За статутом, День міста щороку припадає на другу неділю вересня, але вже сьогодні наші містяни почали вітати Миколаїв з днем народження! – написав міський голова Олександр Сєнкевич. Відзначити гучними концертами та масовими заходами наше свято цього року ми не можемо. Однак ми підготували для вас багато сюрпризів. Тож гарних і тихих усім вихідних.

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім на честь річниці опублікував відео, на якому можна побачити краєвиди міста.

Миколаїв, ти — Герой! Ти вистояв! З Днем народження, рідне місто, — підписав відео Віталій Кім.

До привітань приєднались і одесити, які вдячні і Миколаєву, і його мешканцям. З початку війни багато одеситів допомагали місту, яке стоїть на захисті Одеси.

Одеський історик Станіслав Кінка нагадав, як виглядав Миколаїв  у XVІІІ cт.

Одеська блогерка Ксенія Білогрищенко також опублікувала відео.

З днем народження, Миколаїв. Ти місто — герой. Стояв та будеш стояти, — написала вона.

Фотограф з Одеси Анатолій Спиця опублікував добірку фотографій з Миколаєва.

Сьогодні ми вітаємо з Днем міста — Миколаїв!, — підписав пост фотограф.

Захисник України Олександр Остапенко написав, що Миколаїв — це місто, яким варто пишатись українцям!

З Днем Народження Герою!, — привітав Олександр.

В Одеській мерії впевнені, що наступну річницю святкуватимемо у вільній та мирній Україні.

Одеса допомагатиме відновлювати Миколаїв стільки, скільки потрібно – пліч-о-пліч. Ми віримо в те, що незабаром остаточно звільнимо нашу країну від окупантів. Дякуємо нашим Збройним Силам! Дякуємо безстрашному Миколаєву!, — зазначили у привітанні.

З Одеси 9 вересня Миколаєву передали мобільні станції для очищення води. Раніше 33 таких установки на випадок надзвичайних ситуацій передали з японського міста-побратима Йокогама та попросили поділитися з Миколаєвом.

Одеса та Миколаїв – разом. Наразі в місто, яке героїчно тримає оборону з перших днів повномасштабної війни, з Одеси направлено дві бригади, які допомагатимуть в усуненні наслідків руйнувань. До складу кожної бригади, зокрема, входять столяр, слюсар, електрик, тесляр, водій вишки, – додали в мерії.

Військовий капелан Віталій Папушной, який вчився в Одесі, написав, що Миколаїв — це місто героїв.

З днем міста, Миколаїв. Місто Герой. Місто героїв. Форпост Півдня України. Благословінь Божих. Разом до перемоги. Честь, — написав капелан.

Одесит та письменник Максим Недвига також привітав Миколаїв.

«Одеса та одесити вдячні Миколаєву та миколаєвцям за те що він своєю потужною спиною прикрив Одесу та продовжує брати увесь удар ворожої артилерії на себе.
Одеса та одесити будуть завжди пам’ятати, якому місту ми вдячні за відносно спокійне життя. Зі святом, миколаївці!», — написав Максим Недвига.

Фотокартку-привітання опублікувала депутат Одеської міської ради Олена Орлова.

«З днем міста, сусід — захисник, друг та опора», — написала вона.

Представниця Одеського українського музично-драматичного театру ім. В. Василька Олександра Степова: Миколаїв – місто, яке закрило собою нас, місто мужніх і справжніх, місто – зразок відваги та оптимізму. Низькій уклін! Вдячність! Шана! Разом до Перемоги!

Добре розпочався день. День народження Миколаєва, тепер мені здається, це завжди буде й одеське свято. Подяка до сліз, – пише одеський фотограф Анна Голубовська.

Раніше на  USIonline.com

24 серпня окупанти завдали ударів по портовій інфраструктурі Миколаєва (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.