Ми маємо все зробити, щоб Україна перемогла – віце-президент Бундестагу в Одесі  (фото) «фото»

Ми маємо все зробити, щоб Україна перемогла – віце-президент Бундестагу в Одесі (фото)

«Усі цінності, які ми, європейці, хотіли б захистити – бороняться зараз тут, в Україні. І за це я вам щиро дякую», - про це заявила віце-президент німецького Бундестагу Катрін Герінг-Екардт, яка перебуває з робочим візитом в Одесі.

На брифінгу віце-президента німецького Бундестагу Катрін Герінг-Екардт на одеському стадіоні “Чорноморець” побував кореспондент Української Служби Інформації.

Катрін Герінг-Екардт розповіла, що це її перший візит до Одеси – «місто, де живе культура, де вона відкривається на кожному кроці». Гостя зазначила, що для неї дуже важливо продемонструвати солідарність Німеччини, німецького уряду з Україною.

Німці кажуть – ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно. Путін не хоче, щоб тривало нормальне життя. Зараз ми тут (на стадіоні – ред.), де поки що немає футбольних матчів. Я знаю, що багато людей виїхали із міста. Ми разом маємо все зробити, щоб Україна перемогла, щоб українці зберегли свою ідентичність, – зазначила Катрін Герінг-Екардт.

Брифінг відбувався у той час, коли у Стамбулі проходило підписання угоди про розблокування зернового експорту.

Я була в порту та бачила повні елеватори. Вважаю, – треба, щоб ця блокада була знята. Для Одеси це дуже важливо, бо елеватори треба для нового врожаю. І дуже важливо, щоб ці угоди працювали так, як треба. Потрібно гарантувати безпеку судів, і щоб ця ситуація не була використана для подальших нападів, – наголосила віце-президент Бундестагу.

Вона додала, що зараз у Європі обговорюються питання енергетичної безпеки, і всім зрозуміло тепер, що було великою помилкою допустити таку залежність від росії у цих питаннях.

Відповідаючи на запитання журналістів, Катрін Герінг-Екардт сказала, що парламент робить все можливе, щоб зброя, обіцяна Німеччиною Україні, постачалася вчасно та в повному обсязі. Це стосується також фінансової підтримки. І додала – вважає, що зараз – переломний момент війни.

Незалежно від підписання цієї зернової угоди про розблокування портом санкції Німеччини проти Росії буде продовжено.

Також віце-президент Бундестагу впевнена, що Німеччина не має наміру змінювати на гірший бік умови проживання для українських біженців – навпаки, їх намагаються зробити ще кращими.

Їх фінансова підтримка буде продовжена. І всім зрозуміло, що ці люди мають право працювати. А їхні діти мають ходити до школи та дитсадка – над цим ведеться робота.

Раніше на USIonline.com

Розблокування портів Великої Одеси: на що дає згоду Україна

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.