Міс Україна з Одеси запросили на відомий марафон, де вона збиратиме кошти на ЗСУ «фото»

Міс Україна з Одеси запросили на відомий марафон, де вона збиратиме кошти на ЗСУ

Бігти з українським прапором та збирати кошти. Одеситка, яка отримала у 2016 році титул міс Україна, повідомила, що її запросили на міжнародний англійський біговий марафон London marathon. Вікторія Кіосе додала, що візьме з собою український прапор та збиратиме кошти на ЗСУ.

Подробиці дівчина розповіла кореспонденту Української Служби Інформації.

Одеська міс Україна – 2016 Вікторія Кіосе отримала запрошення на відомий на весь світ лондонський марафон: 2 жовтня вона бігтиме сорок два кілометри.

Це подія світового масштабу. Люди чекають по три роки на подібні запрошення, а мене запросили так. Побачили, що я українська телеведуча та міс, хтось кинув організаторам сторінку та вони запросили мене! – розповіла Вікторія кореспонденту УСІ.

Квитки на цей марафон купити неможливо, їх можна лише виграти у лотереї. Вікторія вирішила скористатися такою можливістю та привернути увагу до війни в Україні. Вони бігтиме із українським прапором та збиратиме кошти на потреби героїв ЗСУ.

Куди саме будуть скидати гроші, вирішиться до кінця місяця. Інформація з’явиться на офіційному сайті марафону. Але буде кілька варіантів допомогти. Усе розраховано в першу чергу на самих британців та учасників марафону, які приїдуть на нього зі всього світу. Я пишаюсь таким шансом. Це змога донести світові, що війна в Україні не закінчилась. Ще раз продемонструвати, яка ми сильна та незламна нація, – додала Вікторія.

Це не перший марафон, у якому Вікторія приймає участь. Минулого разу вдалося зібрати 67 000 фунтів, це близько 3 млн. гривень. Вболіваємо за одеситку та бажаємо легких ніг

Раніше на  USIonline.com

Одеситка підняла великий український прапор на міжнародному конкурсі краси у Польщі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.