Мешканців Одещини закликають бути пильними, купуючи їжу «фото»

Мешканців Одещини закликають бути пильними, купуючи їжу

Через відключення світла якості і термінам зберігання продуктів слід приділяти більше уваги. 

До цього закликають в одеському управлінні Держпродспоживслужби.

У службі нагадали, що відключення електрики стосується і торговельних мереж. А порушення норм зберігання продуктів загрожуює споживачеві гострим отруєнням.

Основні види харчових продуктів тваринного походження (рибні, м’ясні та молочні продукти), овочі та фрукти мають зберігатись при відповідних температурних режимах у холодильних вітринах, холодильних та морозильних камерах. Часте відключення електроенергії може призвести до поломки вказаного холодильного обладнання, що в свою чергу сприятиме розмороженню та зіпсуванню харчових продуктів, – йдеться у повідомленні.

Особливу увагу слід звертати на дату виготовлення, терміни їх придатності, цілісність упаковки, наявність пошкоджень (деформовані банки, пом’яті упаковки, завітрені з неприємним запахом продукти), а також велика кількість льоду на замороженому харчовому продукті, наявність рідини в упаковці, яка непритаманна певному виду харчового продукту та ін.

Також у Держпродспоживслужбі нагадали, що при купівлі товарів треба не забувати отримувати чек, який дає гарантію захисту у разі придбання неякісних продуктів.

Раніше на USIonline.com

В Одесі працюють регулювальники: що треба пам’ятати

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.