Мешканка Одеської області зарубала домашнього тирана сокирою «фото»

Мешканка Одеської області зарубала домашнього тирана сокирою

Чоловік багато пиячив, не працював і часто підіймав руку на жінку. У той день ії терпець обірвався - дружина декілька разів вдарила его сокирою по голові та викинула тіло у поле. За це вона сяде до в»язниці за рішенням Коминтерновского районного суду.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Вбивство сталося на початку лютого 2022 року у Доброславі. У той день місцева медсестра посварилася з чоловіком. Він був вже п’яним і вимагав, щоби вона купила йому ще горілки. Чоловік ніде не працював, тож гроші заробляла тільки жінка. Врешті решт, дружина купила алкоголь і вони разом випили. Під час застілля вона схопила сокиру і вдарила чоловіка гостривом декілька разів, хоча він помер після першого ж удару. Тіло, загорнуте в простирадло, жінка відвезла у поле та залишила там, а скривавлені подушки та ковдру викинула у смітник.

У суді на бік обвинуваченої стали спільні діти жінки та загиблого чоловіка. Вони розповіли, що їх часто ображав і бив батько. Також він жорстоко бив увесь час і саму дружину. Син та донька рано втекли з будинку. Вони прохали і матір покинути тирана, але вона відмовлялася і терпіла знущання. Побиття відбувалися завжди, коли чоловік був п’яним. Терезвим він ії не чіпав, але і лікуватися відмовлявся.

За місяць до вбивства чоловік вдарив дружину сокирою, але не гострим боком – це призвело до переламу кістки.

За вбивство жінка сяде до в’язниці на 7 років та 9 місяців.

Раніше на  USIonline.com

Побила скляною банкою і задушила: в Одесі іноземку судили за вбивство пенсіонерки

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.